Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Лютий 2013 рік

Друк
Дата публікації Перегляди: 359

 

У лютому місяці представниками громадської організації "Громадянський поступ" проводили наступну роботу:

1. Проведення аналізу постійно діючої комісії по взаємодії з правоохоронними органами, силовими структурами та оборонної роботи дорожньо-транспортних пригод по Рівненщині за 2012 рік.

2. Прийняття звернення ГО "Громадянський поступ" до Міністра оборони України та керівництва держави по питанню реформування Збройних Сил України.

3. Подання інформаційного запиту ГО "Громадянський поступ" до Голови Рівненської ОДА та Голови Рівненської обласної Ради по питанням обґрунтованості та доцільності ліквідації протитуберкульозних лікарень у Володимирецькому, Острозькому та Дубенському районах.

4. Проведення привітання воїнів-афганців та ветеранів Великої Вітчизняної війни у день їхнього свята.

5. Продовження моніторингу постійно діючою комісією по протидії корупції та порушення прав громадян існуючих порушень у Рівненських навчальних закладах IIIрівня акредитації (отримання від студентів коштів за здачу екзаменів).

6. Налагодження співпраці між ГО "Громадянський поступ" та студентським учнівським парламентом Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.

7. Проведення та результати моніторингу роботи органів виконавчої влади щодо профілактики наркозалежності серед молоді міста Рівне.

8. Продовження вирішення питання щодо викриття недоліків, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян м. Рівне та вжиття невідкладних заходів для їх повного усунення по вул. Басівкутська.

9. Продовження вирішення питання щодо освітлення перехрестя вул. Зоффе та Поліська.

10. Продовження вирішення питання по відновлення роботи ліфта у під'їзді 5 по вул. Київська, 44.

 

 

 

Joomla 2.5