Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Червень 2013 рік

Друк
Дата публікації Перегляди: 327

 

У червні місяці представники громадської організації "Громадянський поступ" проводили наступну роботу:

1. Підписання меморандуму про партнерство та співпрацю між Рівненською обласною ГО "Громадянський поступ" та Громадською радою при УМВС України в Рівненській області.

2. Подання інформаційного запиту до Голови Державного агентства автомобільних доріг України щодо наявності значних ямкових ушкоджень новозбудованої автостради Чоп - Київ на ділянці від посту ДАІ м. Корець до посту ДАІ м. Новоград - Волинський.

3. Подання заяви ГО "Громадянський поступ" до Директора Рівненського державного медичного коледжу щодо викриття корупційних діянь зі сторони викладача інформатики Рівненського державного медичного коледжу Матвєєва С. В.

4. Продовження вирішення питання щодо освітлення перехрестя вул. Зоффе та Поліська у м. Рівне.

5. Подання заяви ГО "Громадянський поступ" до Начальника обласного управління охорони здоров'я щодо процедури прийняття на роботу до медичних закладів області середнього та молодшого персоналу з метою запобігання корупційних дій.

6. Продовження вирішення питання щодо несанкціонованого встановлення ТОВ "Телесвіт" кабельної мережі в будинку №10 по вул. Польовій міста Рівне, яке призводить до часткової руйнації даного будинку.

7. Продовження моніторингу постійно діючою комісією по протидії корупції та порушення прав громадян існуючих порушень у Рівненських навчальних закладах IIIрівня акредитації (отримання від студентів коштів за здачу екзаменів).

8. Продовження вирішення питання щодо викриття недоліків, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян м. Рівне та вжиття невідкладних заходів для їх повного усунення по вул. Басівкутська.

9. Делегування представників ГО "Громадянський поступ" на участь у роботі Громадської ради при РОДА по наступних темах:

а). Роль громадськості у покращенні надання адміністративних послуг.

б). Вплив культури на формування особистості громадянина, як пріоритетна умова розвитку успішного суспільства. Шляхи реалізації ефективної культурної політики.

в). Стан впровадження у загальноосвітніх навчальних закладах області інформаційно-комп'ютерних технологій.

г). Стан та подальший розвиток дитячо-юнацького і резервного спорту в області.

д). Викладання Християнської етики у школах області. Розгляд питання "Проблеми духовно-морального виховання молоді".

е). Будівництво басейну в НВК "Рівненський обласний ліцей-інтернат".

ж). Державна програма активізації розвитку економіки на 2013 - 2014 роки.

з). Підсумки проведення комплексу весняно-польових робіт та заходи щодо забезпечення збирання урожаю зернових культур.

к). Виконання Законів України серед перевізників громадського транспорту в частині приміського пільгового перевезення громадян, яким надано це право Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про державний бюджет України на 2013 рік".

л). Вирішення питання черговості виділення житла в м. Рівне громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

10. Участь Голови ГО "Громадянський поступ" у четвертому засіданні Громадської ради при РОДА по наступних питаннях:

а). Про підсумки опалювального сезону 2012 - 2013 року та підготовку об'єктів ЖКГ, підприємств паливно-енергетичного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2013 - 2014 року. Щодо тарифів на теплову енергію в смт. Квасилів.

б). Про хід громадської експертизи від 20 травня 2013 року на тему: "Про виконання плану заходів Рівненською ОДА з створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення".

в). Про стан доріг у м. Рівне. Контроль за станом доріг. Щодо покращення роботи Рівненського МРЕВ ДАІ (доповідь Голови ГО "Громадянський поступ").

г). Щодо рішень засідань постійних комісій Громадської ради при РОДА за круглими столами.

д). Щодо виконання плану роботи Громадської ради у першому півріччі 2013 року.

 

 

 

Joomla 2.5