Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Грудень 2013 рік

Друк
Дата публікації Перегляди: 320

 

 

У грудні місяці представники громадської організації «Громадянський поступ» проводили наступну роботу:

1. Продовження проведення моніторингу стану утримання доріг      м. Рівне та Рівненської області.

2. Вирішення питання щодо несанкціонованого встановлення ТОВ "Телесвіт" кабельної мережі в будинку №10 по вул. Польова м. Рівне, яке призводить до часткової руйнації даного будинку.

3. Участь заступника голови Ради організації Раджабова О. Ш. у засіданні позачергової сесії обласної ради та інформування членів ГО "Громадянський поступ" про результати.

4. Участь голови Ради організації у роботі в Комунальному закладу Рівненський обласний спеціалізований Будинок дитини по контролю за виконанням робіт з капітального ремонту даху.

5. Участь голови Ради організації у розширеному засіданні правління Громадської ради при Рівненській ОДА 05.12.13 р. по узгодженню планів роботи ГО "Громадянський поступ" та Громадською радою при Рівненській ОДА на 2014 рік.

6. Участь голови Ради організації у зустрічі з директором департаменту соціального захисту постраждалих від Чорнобильської катастрофи та інших категорій Міністерства соціальної політики України С.М. Подорожнім, першим заступником директора департаменту соціального захисту населення РОДА Сивим Р.П.,  начальником відділу УКБ РОДА - Карповець Т.М. та Марщівською Н.В.- представником від Рівненського міськвиконкому. Розглянуте питання закупівлі житла для Чорнобильців та військовослужбовців звільнених в запас. Також, у Мінсоцполітики через С.М. Подорожнього передане звернення від корпорації «Братерство без кордонів – Україна» щодо розмитнення вантажів гуманітарної допомоги.

7. Участь голови Ради та голів постійно діючих комісій  у роботі постійних комісій Обласної Ради:

- з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища;

- з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій;

- з економічних питань та комунальної власності.

Проведено інформування членів організації про результати.

8. Подання заяви ГО "Громадянський поступ" до начальника Київського військового ліцею ім. І. Богуна щодо виявлення грубих порушень та недоліків у харчуванні ліцеїстів та виправлення стану справ.

9. Виступ голови Ради ГО «Громадянський поступ» на засіданні  Громадської ради при РОДА та телебаченні на тему: «Трансформація структури та діяльності Міністерства внутрішніх справ України на шляху до Європейської спільноти – погляд громадськості» з метою інформування громадськості про результати.

10. Участь голови Ради у засіданні колегії «Народна колегія – Народний контроль» у м. Києві та доповідь про результати громадського моніторингу медичної реформи на Рівненщині.

11. Подання інформаційного запиту до начальника головного управління Прес-служби та комунікацій Адміністрації Президента України щодо діючого механізму допуску до місцевих телеканалів Рівненської області для представників громадських організацій з 01.01.14 р.

12. Організація та участь членів організації у проведенні круглого столу міського голови м. Рівне В. Хомко з представниками інститутів громадянського суспільства Рівненщини 23.12.2013 р. 

13. Подання заяви ГО "Громадянський поступ" до начальника управління Державної міграційної служби у Рівненській області щодо проведення громадського моніторингу діяльності Державної міграційної служби України в Рівненській області у січні 2014 р.

14. Проведення громадського моніторингу реалізації медичної реформи у Рівненській області станом на 01.12.13 р.

15. Збереження цілісності відділення жіночої консультації Поліклініки №2 та забезпечення її функціонування на 5 поверсі Поліклініки №2 по вул. Драгоманова, 7.

 

 

Joomla 2.5