Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Квітень 2013 рік

Друк
Дата публікації Перегляди: 334

 

У квітні місяці представники громадської організації "Громадянський поступ" проводили наступну роботу:

1. Продовження відпрацювання пропозицій щодо реформування Збройних Сил України.

2. Продовження моніторингу постійно діючою комісією по протидії корупції та порушення прав громадян існуючих порушень у Рівненських навчальних закладах IIIрівня акредитації (отримання від студентів коштів за здачу екзаменів).

3.Подання заяви ГО "Громадянський поступ" до Голови координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України щодо налагодження співпраці.

4. Подання інформаційного запиту ГО "Громадянський поступ" до директора Рівненської філії ТОВ "Телесвіт" та начальнику ЖКП "Західне" щодо несанкціонованого встановлення ТОВ "Телесвіт" кабельної мережі в будинку №10 по вул. Польовій міста Рівне, яке призводить до часткової руйнації даного будинку.

5. Подання інформаційного запиту ГО "Громадянський поступ" до Березнівської, Гощанської, Млинівської, Острозької, Радивилівської та Сарненської центральних районних лікарень щодо питання встановленого порядку та діючої процедури прийому на роботу середнього та молодшого медичного персоналу.

6. Продовження вирішення питання щодо викриття недоліків, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян м. Рівне та вжиття невідкладних заходів для їх повного усунення по вул. Басівкутська.

7. Продовження вирішення питання щодо освітлення перехрестя вул. Зоффе та Поліська.

8. Завершення вирішення питання по відновленню роботи ліфта у під'їзді 5 по вул. Київська, 44 (ліфт відновлено).

9. Подання інформаційного запиту ГО "Громадянський поступ" до начальника Управління контролю якості медичних послуг Міністерства охорони здоров'я України щодо реалізації прав приватних лікарів під час ліцензування господарської діяльності з медичної практики, а саме фізичної особи-підприємця.

 

 

 

 

Joomla 2.5