Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Листопад 2013 рік

Друк
Дата публікації Перегляди: 313

 

У листопаді місяці представники громадської організації «Громадянський поступ» проводили наступну роботу:

1. Організували зустріч із мером міста Рівне щодо вирішення проблеми переміщення відділення жіночої консультації з займаної будівлі на непідготовлені фонди, які не відповідають санітарним вимогам та розрахунковим площам у приміщення Поліклініки № 2 по вул. Драгоманова, 7.

2. Продовження вирішення питання щодо несанкціонованого встановлення ТОВ «Телесвіт» кабельної мережі в будинку №10 по вул. Польовій, міста Рівне, яке призводить до часткової руйнації даного будинку.

3. Делегували голову постійно діючої комісії по взаємодії з органами державної влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та іншими громадськими організаціями України у склад Ради голів ОСББ м. Рівне.

4. Участь голови Ради у засіданні робочої групи Народної колегії України в Рівненській області.

5. Участь голови Ради у семінарі "Участь громадян у процесі розробки та ухвалення владних рішень: шлях України до європейських стандартів" у м. Києві 14-15.11.2013 року.

6. Участь голови постійно діючої комісії по взаємодії з органами державної влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та іншими громадськими організаціями України в регіональній конференції Програми сприяння територіальному співробітництву країн Східного партнерства в м. Житомирі 14.11.2013 року.

7. Подання інформаційного запиту до начальника управління охорони здоров'я щодо лікування населення міста Рівне.

8. Подання заяви ГО "Громадянський поступ" до начальника обласного управління охорони здоров'я та копія до начальника управління охорони здоров'я щодо переміщення відділення жіночої консультації та денного стаціонару відділення жіночої консультації поліклініки №2 з займаної будівлі.

9. Подання інформаційного запиту до головного лікаря поліклініки №2 Рівненської міської ради та начальника управління охорони здоров'я щодо переміщення відділення жіночої консультації та денного стаціонару відділення жіночої консультації поліклініки №2 з займаної будівлі.

10. Подання відкритого листа до голови державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва щодо ініціативи збільшення штрафів водіям - порушникам правил дорожнього руху.

11. Участь голови Ради у засіданні правління Громадської ради при РОДА. Відбулася зустріч із Тетяною Кічатою – начальником реєстраційної служби ГУ юстиції в Рівненській області щодо налагодження співпраці.

12. Участь голови Ради у робочій зустрічі із головою Громадської ради при РОДА Юрієм Ходаковським та головою Громадського об'єднання "ГРАД" Лілією Москальовою. В ході якого обговорювались питання щодо розвитку громадянського суспільства у м. Рівне та Рівненській області.

13. Участь організації в підтримці громадян Рівненщини у Євроінтеграції під час народного віче 24.11.2013 р.

14. Участь організації у акції "Живий ланцюг єднання українців із ЄС" 29.11.2013 р.

 

 

Joomla 2.5