Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Вересень 2013 рік

Друк
Дата публікації Перегляди: 334

 

У вересні місяці представники громадської організації "Громадянський поступ" проводили наступну роботу:

1. Продовження вирішення питання щодо освітлення перехрестя вул. Зоффе та Поліська.

2. Продовження вирішення питання щодо викриття недоліків, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян м. Рівне та вжиття невідкладних заходів для їх повного усунення по вул. Басівкутська.

3. Участь голів постійно діючих комісій громадської організації "Громадянський поступ" у роботі круглого столу Громадської ради при РОДА.

4. Подання інформаційного запиту до начальника управління Державного казначейства України у м. Рівне, Рівненському районі та Рівненській області щодо надання переліку розпорядників бюджетних коштів за 2013 рік в сфері освіти та охорони здоров'я по зазначеним регіонам з зазначенням адрес, ПІБ керівників та контактних телефонів.

5. Продовження вирішення питання щодо несанкціонованого встановлення ТОВ "Телесвіт" кабельної мережі в будинку №10 по вул. Польовій міста Рівне, яке призводить до часткової руйнації даного будинку.

6. Подання інформаційного запиту до начальника філії "Рівненський райавтодор", "Млинівський райавтодор", "Радивилівський райавтодор" та служби автомобільних доріг у Рівненській області щодо ремонту дорожнього полотна на ділянках дороги Т 18 - 06 Рівне - Берестечко - Буськ - Перемишляни.

7. Подання інформаціного запиту до начальника філії Сарненської ДЕД, Колоденської ДЕД та служби автомобільних доріг у Рівненській області щодо ремонту дорожнього полотна на ділянках дороги Р - 05 Городище - Рівне - Старокостянтинів.

 

 

 

 

Joomla 2.5