Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

У Рівному відбулася науково-практична конференція "Чисте довкілля - здорове життя: важливість сортування відходів, як запорука екологічної безпеки".

Друк
Дата публікації Перегляди: 41835

У Рівному відбулася науково-практична конференція

"Чисте довкілля - здорове життя: важивість сортування відходів, як запорука екологічної безпеки"

Конференція проходила в рамках проекту "Стратегії розвитку Рівного до 2030" у креативному просторі "Майстерня міста Рівне" 2 жовтня 2019 року. Тема сміття та важливості його сортування в місті Рівне згуртувала бізнес, владу, науковців, громадські організації, студентів та небайдужих рівнян. До обговорення долучилися: заступник міського голови Віталій Герман, начальник управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергій Гемберг, регіональна координаторка ВІ "Активна Громада" Наталія Малиновська, голова ради ГО "Громадянський поступ" Ігор Пюрко, генеральний директор "Волинь-Цемент" філії ПрАТ "Дікергофф Цемент Україна" Ігор Давидюк, науковці з національного університету водного господарства та природокористування, представники ТРЦ "Злата Плаза", представники компанії MVCOM та інші.(Детальніше)

                             

Головною метою заходу стало висвітлення проблеми поводження з побутовим сміттям міста Рівне та розгляд можливості впровадження принципів світової концепції "Нуль відходів". Мінімізація сміття, роздільний збір та управління відходами, запуск проектів для компостування харчових відходів та відновної біомаси (зеленої органіки), мінімізація вивезення всіх відходів на сміттєвий полігон в селі Бармаки та закриття його до 2025 року. Такі важливі події - це перші кроки, щоб зробити наше місто чистим, а рівнян відповідальними споживачами.

Joomla 2.5