Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Регламент роботи постійно діючої комісії по протидії корупції та порушення прав громадян Громадської організації "Громадянський поступ" щодо захисту законних прав та інтересів членів організації

Друк
Дата публікації Перегляди: 34631

 

Регламент роботи постійно діючої комісії по протидії корупції та порушення прав громадян Громадської організації "Громадянський поступ" щодо захисту законних прав та інтересів членів організації

 

1. Загальні положення

1.1. Цей регламент визначає правила роботи постійно діючої комісії по протидії корупції та порушення прав громадян (далі Комісії) щодо захисту членів громадської організації «Громадянський поступ», або членів їхніх родин (або інших громадян за окремим рішенням Ради Організації) у разі порушення їх законних прав та інтересів.

2. Склад та порядок роботи Комісії

2.1. Комісія складається з членів Громадської організації «Громадянський поступ» (далі Організації), що ввійшли до її складу за власним бажанням. Склад Комісії затверджується Радою громадської організації «Громадянський поступ». Склад Комісії має бути не менше 2 (двох) осіб.

2.2. Всі особи, що входять до складу Комісії зобов’язані щонайменше 1 раз на добу перевіряти свою поштову скриньку.

2.3. Комісією призначається особа, яка обробляє всі надіслані заяви (Секретар), у разі необхідності уточнює у Заявника спірні моменти і відсилає запит на членів Комісії.

2.4. Секретар веде базу запитів (заяв).

2.5. Комісія розглядає заяву шляхом віртуального обговорення. Відповідно до терміновості, складності звернення може бути проведена зустріч членів Комісії. Будь-який член Комісії може ініціювати особистісну зустріч членів Комісії.

2.6. Комісія визначає необхідність захисту Заявника, а в окремих випадках відкриття Громадянської справи (Громадянська справа регламентується «Положенням про громадянські справи»).

2.7. В разі необхідності Комісією може бути надано Рекомендаційний висновок, який підписується всіма її членами.

2.8. Комісія призначає зі свого складу особу (далі Захисник), яка разом із Заявником складе орієнтовний план дій та буде супроводжувати його виконання в подальшому.

2.9. Під час виконання плану Захисник має право звертатися за допомогою до Комісії.

2.10. В свою чергу Комісія здійснює контроль за виконанням плану Заявником.

2.11. В разі закриття справи Захисник повідомляє про це Комісію.

2.12. Інформація щодо складу Комісії, її контактні телефони, e-mail та Регламент роботи Комісії розташовуються на сайті Організації (www.postup.rv.ua).

2.13. Вся документація щодо захисту членів Організації зберігається в електронному вигляді на сайті www.postup.rv.ua за згодою Заявника. 

 

Joomla 2.5