Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Головна

Друк
Дата публікації Перегляди: 14945

 

Заходи безпеки під час карантину

(детальніше)

 

 

Публічний форум

"Конституційний процес в Україні:

відкритий діалог з громадянами"

20 січня 2020 року члени ГО «Громадянський поступ» прийняли участь в дискусії про конституційний процес в Україні та зміни до нього на публічному форумі «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами».(Детальніше)

 

ХОЧЕМО ЖИТИ ТА ДИХАТИ ВІЛЬНО!

 13 січня 2020 року члени ГО «Громадянський поступ» прийняли участь у пікетуванні Рівненської ОДА на яке прийшли противники будівництва у Городку заводу з переробки деревини «Kronospan». (Детальніше) 

 

Науково-практична конференція: 

"Інформаційно-освітні програми щодо поводження із твердими побутовими відходами, електронним та електричним обладнанням (досвід країн ЄС)"

(докладніше)

 

У Рівному відбулася науково-практична конференція

"Чисте довкілля - здорове життя: важивість сортування відходів, як запорука екологічної безпеки"

 

  

Конференція проходила в рамках проекту "Стратегії розвитку Рівного до 2030" у креативному просторі "Майстерня міста Рівне" 2 жовтня 2019 року. Тема сміття та важливості його сортування в місті Рівне згуртувала бізнес, владу, науковців, громадські організації, студентів та небайдужих рівнян. До обговорення долучилися: заступник міського голови Віталій Герман, начальник управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергій Гемберг, регіональна координаторка ВІ "Активна Громада" Наталія Малиновська, голова ради ГО "Громадянський поступ" Ігор Пюрко, генеральний директор "Волинь-Цемент" філії ПрАТ "Дікергофф Цемент Україна" Ігор Давидюк, науковці з національного університету водного господарства та природокористування, представники ТРЦ "Злата Плаза", представники компанії MVCOM та інші.                 

Головною метою заходу стало висвітлення проблеми поводження з побутовим сміттям міста Рівне та розгляд можливості впровадження принципів світової концепції "Нуль відходів". Мінімізація сміття, роздільний збір та управління відходами, запуск проектів для компостування харчових відходів та відновної біомаси (зеленої органіки), мінімізація вивезення всіх відходів на сміттєвий полігон в селі Бармаки та закриття його до 2025 року. Такі важливі події - це перші кроки, щоб зробити наше місто чистим, а рівнян відповідальними споживачами.

 

Проблема переробки та утилізації

побутових відходів і сміття в Україні постала загальнонаціональною. 

 

 

  Пострадянська Україна (в першу чергу керівництво держави усіх років незалежності) не спромоглася виробити та реалізувати стратегію, щодо очищення від сміття та побутових відходів наших територій.

В результаті наше покоління в Україні живе у смітниках, які розростаються з кожних днем і несуть пряму загрозу життю та здоров’ю українській нації. Проблема сміттєзвалищ великих міст за часів Порошенка навіть перейшла у політичну площину (Львівське сміттєзвалище).

 На сьогодні керівництву держави необхідно якнайшвидше вивчити європейський досвід вирішення даної проблеми та запустити механізми його реалізації.

 На нашу думку заслуговує на увагу швейцарський досвід, а саме: (Детальніше)

 

 

 

 

 

Joomla 2.5