Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Звіт серпень-вересень 2013 р.

Друк
Дата публікації Перегляди: 984

 

Звіт

про виконану роботу

членами громадської організації «Громадянський поступ»

в період серпень-вересень 2013 р.

 

1. Відкрито сайт громадської організації «Громадянський поступ».

2. Проведено громадську конференцію за участю представників Церков, ЗМІ, Збройних сил України, членів громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації на тему: «Трансформація структури та діяльності Міністерства внутрішніх справ України на шляху до Європейської спільноти – погляд громадськості», результати направлені на Адміністрацію Президента.

3. Проведено перевірку стану оздоровлення дітей-чорнобильців у ДСОК «Електронік-Рівне» та ДСОК «Джерельце».

4. Спільно з представниками Міністерства соціальної політики України та комісії Департаменту соціального захисту РОДА проведено перевірку умов проживання та забезпечення хворих та людей похилого віку у закладах:

- Комунальний заклад Мирогощанський будинок-інтернат (дитячий) 3-го профілю для глибокорозумово відсталих хлопчиків. Потребує побудови житлового корпусу.

- Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів. Потребує покращення організації дозвілля підопічних (ввести в штатний розпис посади соціального працівника та психолога) та передбачити фінансування на 2014 встановлення пластикових вікон.

- Рівненський геріатричний пансіонат – заклад для людей похилого віку та інвалідів. Тут потрібно передбачити виділення видатків на продовження капітального ремонту.

- Тучинський геріатричний пансіонат. Потребує виділення видатків на продовження капітального ремонту.

- Комунальний заклад «Урвенський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради. Потребує збільшення забезпечення додаткових коштів на харчування з загального фонду.

- Острозький психоневрологічний інтернат. Потребує внесення змін у фінансове забезпечення 75% пенсійних для протезування підопічних.

5. Проведено перевірку дотримання технології капітального ремонту дорожнього полотна на вул. Кн. Ольги та вул. Соборна (від «Укрпошти» до органного залу).

6. Прийнято участь в роботі круглих столів, організованих громадською Радою при РОДА за участю представників влади:

- Робоча нарада з головами постійних комісій Громадської ради при РОДА, що відповідають за роботу з правоохоронними органами.

- Про проведення громадської антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів (НПА) в Рівненській ОДА. Методологія проведення антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів, яка затверджена наказом Міністерства юстиції України від 23 червня 2010 р. №1380/5.

- Засідання постійної комісії з питань соціальної політики та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Громадської ради при РОДА.

7. Подано 12 інформаційних запитів, 7 звернень до різних представників влади. Сьогодні на контролі знаходяться наступні громадянські справи:

- Стан виконання протитуберкульозних заходів у Рівненській області.

- Освітлення перехрестя вул. Зоффе та Поліська.

- Викриття недоліків, які несуть загрозу життю та здоров’ю громадян м. Рівне та вжиття невідкладних заходів для їх повного усунення по
вул. Басівкутська.

- Несанкціонованого встановлення ТОВ «Телесвіт» кабельної мережі в будинку №10 по вул. Польовій міста Рівне, яке призводить до часткової руйнації даного будинку.

- Питання по відновлення роботи ліфта у під’їзду 5 по вул. Київська, 44.

- Викриття недоліків в роботі ТзОВ «САНКОМ-Рівне».

- Викриття корупційних діянь зі сторони викладача інформатики Рівненського державного медичного коледжу Матвєєва С. В.

- Створення будинкового комітету по вул. Польова, 10.

8. Прийнято участь у зустрічі Юрія Луценка з громадськістю міста Рівне.

9. Прийнято участь у семінарі Народною колегією – Народний контроль у м. Вінниця на тему: «Методологія громадського контролю».

10. Прийнято участь у зборах голів ОСББ міста.

11. Подано погляди на реформування сфери ЖКГ міста через газету «Рівне вечірнє».

12. Ініційовано питання доцільності та відкритості у прийнятті рішення міською владою на переміщення Жіночої консультації з вул. Драгоманова.

13. Участь в акції протесту – «Рівняни проти суддівського «Кривосуддя» (суддя Рівненського міського суду – Тимощук О. Я.).

14. Прийнято участь в роботі колегії РОДА:

30.07.2013 р. Підсумки економічного розвитку області за I півріччя (доповідач – начальник управління економіки – Тимошенко І.)

Утримання автомобільних доріг області (доповідач – начальник служби автомобільних доріг у Рівненській області – Проник Ю. Д.). Взаємодія органів виконавчої влади з правоохоронними органами (доповідач – начальник УМВС України в Рівненській області – Лазутко В. І.).

22.08.2013 р.    Про готовність навчальних закладів області до нового 2013 –
2014 р. навчального року (доповідач – начальник управління освіти і науки - Таргонський Г. М.).

Про стан та перспективи репродуктивного здоров’я (доповідач – начальник обласного управління охорони здоров’я – Бойко В. Я.).

Організація роботи гарячої лінії ОДА (доповідач – директор обласного контактного центру – Шустов М.).

 

Помічник Голови

ГО «Громадянський поступ»                                 ____________ А. Ф. Шелюк

Joomla 2.5