Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Звіт за листопад 2013 р.

Друк
Дата публікації Перегляди: 526

 

Звіт

про виконану роботу 

членами громадської організації "Громадянський поступ"

у листопаді 2013 р.

 

1. Провели робочу зустріч із мером міста Рівне щодо вирішення проблеми переміщення відділення жіночої консультації з займаної будівлі на непідготовлені фонди, які не відповідають санітарним вимогам та розрахунковим площам у приміщення поліклініки № 2 по вул. Драгоманова, 7.

2. Продовжується моніторинг щодо переміщення відділення жіночої консультації поліклініки №2 Рівненської міської ради з вул. Драгоманова, 9 на вул. Драгоманова, 7 відповідно до вимог колективу згідно чинного законодавства та санітарно-гігієнічних норм на V поверх Поліклініки № 2 з метою зменшення захворюваності серед вагітних.

3. Продовження вирішення питання щодо несанкціонованого встановлення ТОВ «Телесвіт» кабельної мережі в будинку №10 по вул. Польовій, міста Рівне, яке призводить до часткової руйнації даного будинку.

4. Продовження моніторингу стану утримання та ремонту доріг м. Рівне та Рівненської області.

5. Підготовка матеріалів до участі голови ГО «Громадянський поступ» у роботі Народної Колегії України у листопаді 2013 р. у м. Києві.

6. Делегування голови постійно діючої комісії по взаємодії з органами державної влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та іншими громадськими організаціями України ГО «Громадянський поступ» у Раду голів ОСББ міста Рівне.

7. Участь голови Ради у засіданні робочої групи Народної колегії України в Рівненській області.

8. Участь голови Ради у семінарі «Участь громадян у процесі розробки та ухвалення владних рішень: шлях України до європейських стандартів» у м. Києві 14-15.11.2013 року.

9. Участь голови постійно діючої комісії по взаємодії з органами державної влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та іншими громадськими організаціями України в регіональній конференції Програми сприяння територіальному співробітництву країн Східного партнерства в м. Житомирі 14.11.2013 року.

10. Подання інформаційного запиту до начальника управління охорони здоров’я щодо реформування медицини міста Рівне.

11. Подання відкритого листа до голови державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва щодо ініціативи збільшення штрафів водіям - порушникам правил дорожнього руху.

12. Участь голови Ради у засіданні правління Громадської ради при РОДА. Відбулася зустріч із Тетяною Кічатою – начальником реєстраційної служби ГУ юстиції в Рівненській області щодо налагодження співпраці.

13. Участь голови Ради у робочій зустрічі із головою Громадської ради при РОДА Юрієм Ходаковським та головою Громадського об'єднання «ГРАД» Лілією Москальовою. В ході якого обговорювались питання щодо розвитку громадянського суспільства у м. Рівне та Рівненській області.

 

 

Joomla 2.5