Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Статті

Позиція Ради ГО «Громадянський поступ», щодо видобутку бурштинового каменю на Рівненщині

Друк
Дата публікації Перегляди: 372

Позиція Ради ГО «Громадянський поступ»,

щодо видобутку бурштинового каменю на Рівненщині

 

Сьогодні, кожен свідомий українець має замислитись над наступним:

-         чи взагалі існує промисел бурштину на Рівненщині і чи є він законним?

-         чи отримує  державний бюджет хоч копійку з даного промислу?

-         які справжні  цифрові  показники даного промислу за добу ?:

       - кілограми чи тони бурштинового каменю,

       - яка діюча вартість піднятого бурштинового каменю у доларах США;

-          і відповідно, чи є ресурси  в Україні, щоб достойно забезпечити армію у війні з Росією? (яка триває вже третій рік) .

Це питання  існування державності України, тому що Росія одноосібно, збройною силою на сьогодні, спроможна  та готова провести фактичну окупацію всієї лівобережної України.

Якщо хтось думає, що армія США чи  НАТО виступить на збройний захист України -  вони глибоко помиляються. 

Європа і США  "проковтнули" захват Криму та частину території  Східної України, "проковтнуть"  і визволення  лівобережної України  від бандерівців, як це подасть всьому світу Росія.

Якщо хтось думає,  що на Лівобережжі (як і на Правобережжі)  України  не знайдеться "ура - патріотів", які  з хлібом і сіллю зустрінуть російські війська, з великим ентузіазмом  підуть у владу та будуть силою російських окупантів встановлювати "желєзний порядок" - вони  помиляються.

Якщо хтось думає , що цього в історії українського народу ніколи не було, чи було дуже давно, і сьогодні це неможливо- вони помиляються.

Відповідно сьогодні кожен українець, кожен громадянин України,  займає дві позиції - або учасника процесу боротьби України  за суверенне існування, або стороннього  спостерігача .

Учасники процесу  боротьби України за суверенне існування сьогодні теж поділяються на дві групи:

перша група - які займають безкомпромісну  позицію на збереження України;

друга група -  які займають позицію  "і  вашим, і нашим", яка в послідуючому перейде  у спосіб  існування "хто при німцях жив - той зараз живе ! "

До якої групи належить  кожен  українець - це право особистого вибору, вибору в першу чергу перед своєю совістю та своїми  дітьми.

Якщо хтось з нас не знає, скільки заробітна плата (мотивація) солдата Росії, а скільки солдата  України, які знаходяться в окопах навпроти, будь ласка, це не закрита інформація.

Якщо хтось думає, що сьогодні за ці копійки, не маючи новітнього озброєння, наші воїни під кулями і снарядами ризикуючи своїм життям та здоров’ям, безкінченно - патріотично будуть морозити соплі в окопах на Сході, в той час коли  цілі  армії   "бурштинокопачів" та інших корупціонерів зовсім безоплатно,  за спинами солдатів  нагрівають їх та їхні сім’ї на десятки міліардів доларів , а в послідуючому  будуть говорити учасникам  АТО,  що " ми вас туди не посилали!"- то це його позиція, і дуже добре , коли вона проявиться.

На маленькому прикладі у масштабах країни ,видобутку бурштинового каменю - Україна має  колосальний фінансовий ресурс для посилення української зброї, створення вмотивованого патріотичного війська, яке буде спроможне зупинити армію Росії.

Тому і проведена така паралель – суверенітет ,оборона України та фінансовий ресурс для її забезпечення .

Це той ресурс, про який ми з Вами кожен день чуємо від усіх можновладців – ДЕНЕГ НЕТ!

Це той ресурс, який з кожного  нас вже третій рік  деруть з зарплат та  пенсій, які не проіндексовані до рівня інфляції.

 

 Рада ГО «Громадянський поступ»

 15.03.2017 р.

Joomla 2.5