Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Статті

Звернення

Друк
Дата публікації Перегляди: 35

№ 7                                                                                       26.11.2018           

 

                                        ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ   МИТРОПОЛИТУ РІВНЕНСЬКОМУ

                                        І ОСТРОЗЬКОМУ   УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ  ЦЕРКВИ

                                        (МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ)  ВАРФОЛОМІЮ

                             Копія: АРХІЄПИСКОПУ  РІВНЕНСЬКОМУ  І  ОСТРОЗЬКОМУ

                                       УКРАЇНСЬКОЇ  ПРАВОСЛАВНОЇ  ЦЕРКВИ 

                                       (КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ)  ІЛАРІОНУ

  

Звертаються до Вас члени ГО «Громадянський поступ» з великим проханням дослухатись до нас та наших сподівань на створення в Україні Єдиної Помісної Канонічної Церкви. Це прагнення давно зріло в душах наших громадян України - з часів здобуття державної незалежності з 1991 року і здобуло своє вираження в наш непростий час, час випробувань та пошуків святого шляху на історичній дорозі. Прагнення до єднання лежить в природі людини і знаходить своє вираження в колі сім’ї, громаді, країні та об'єднання під покровом єдності у вірі, під крилом єдиної церкви.

Над нашею землею ще у 988 році пролилось світло християнської віри, дане нам з Константинополя від Вселенського патріархату Константинополя та його Божественного Всесвятійшества Архієпископа Константинополя – Нового Риму і Вселенського Патріархата. Нелегкими шляхами вела доля наш народ, але Боже провидіння дарувало йому незалежність на власній землі. Незалежна Україна відбулась як держава і спільними зусиллями її народу відстояла право на незалежність та суверенітет, долаючи усі випробування.

Дорогий Владико, ми вважаємо, спільно з нашим народом, що в  час протистояння зовнішній російській агресії буде неприпустимим роз’єднання провослав’я на землі, яка першою прийняла його з-поміж східнослов’янських народів. У згуртованого народу має бути об’єднана церква. Тому закликаємо Вас не бути осторонь цього виклику, долучитись до праведного процесу подолання роз’яснення і створити ЄДИНУ КАНОНІЧНУ УКРАЇНСЬКУ ЦЕРКВУ. Віримо, що обов’язок, який Ви добровільно взяли на себе перед Богом і людьми вкаже Вам вірний шлях. 

 

Joomla 2.5