Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Головна

Серпень 2013 рік

Друк
Дата публікації Перегляди: 330

 

У серпні місяці представники громадської організації "Громадянський поступ" проводили наступну роботу:

1. Продовження вирішення питання щодо освітлення перехрестя вул. Зоффе та Поліська.

2. Продовження вирішення питання щодо викриття недоліків, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян м. Рівне та вжиття невідкладних заходів для їх повного усунення по вул. Басівкутська.

3. Участь голів постійно діючих комісій громадської організації "Громадянський поступ" у роботі круглого столу Громадської ради при РОДА.

4. Опрацювання матеріалів конференції на тему: "Трансформація структури та діяльності Міністерства внутрішніх справ України на шляху до Європейської спільноти погляд громадськості" та подання заяви на ім'я Президента України щодо реалізації положень.

4. Подання інформаційного запиту до начальника ДП "Рівненський обласний Автодор" щодо ремонту ділянки дороги Рівне - Острог.

5. Прийняття участі членів громадської організації "Громадянський поступ" у святкуванні Дня Незалежності.

6. Підготовка виступу та участь у проведенні конференції на тему: "Покращення роботи міліції - сучасні вимоги громадськості".

7. Проведення моніторингу стану оздоровлення дітей-чорнобильців в ДСОК "Джерельце" та ДСОК "Електронік - Рівне" в рамках співпраці з ініціативною групою "Народна колегія - Народний контроль".

8. Проведення моніторингу стану ремонту доріг м. Рівне та Рівненської області.

9. Проведення моніторингу стану організації харчування дітей у середніх навчальних закладах Рівненщини постраждалих від ЧАЕС.

10. Проведення моніторингу стану протитуберкульозних заходів, що проводяться Рівненською ОДА по рекомендації "Українського інституту стратегічних досліджень".

 

 

 

 

 

 

Joomla 2.5