Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Засідання Громадської Ради при РОДА, 23.02.2016 р.

Друк
Дата публікації Перегляди: 775

       

     23.02.2016 року об 11 годині  представники Громадської організації "Громадянський поступ" І.М. Пюрко та Т.І. Ярошик прийняли участь у засіданні ГР при РОДА.

Порядок денний:
1. Кадрові питання. Заміна члена ГР Друзенка А. на представника тієї ж ГО Пишнюк В. Доповідь: Чеберак О.І.
2. Доповнення до Положення ГР при ОДА: «п.4.6 у зв’язку зі створенням комітету з етики і регламенту». Доповідь: Липський С.Ф.
3. Заміна назви Комітетів. Комітет з питань соціальної політики та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на Комітет з питань соціального захисту населення. Доповідь: Дорошева А.М.
4. Інформація про вибори облрадою представників громадськості до постійної поліцейської комісії. Лист-звернення. Доповідь: Українчук Л.І
5. Вибори голови ГР при ОДА (Рейтингове голосування).
6.Щодо звернення до Громадської ради про протизаконні дії працівників Корнинської сільської ради при розгляді земельних питань. Доповідь: Лесько В.М.
 В роботі зборів беруть участь члени Координаційної громадської ради Рівненської області, Громадської ради при Рівненській ОДА, представники інститутів громадянського суспільства та ЗМІ

 

   Керівник ГО "Громадянський поступ" І. Пюрко, який на даний час являється заступником голови Громадської Ради при РОДА, у своєму зверненні до присутніх, закликав підтримати кандидатуру В. Леська на голову Громадської Ради при РОДА, зазначивши при цьому, що важливим на сьогодні є не боротьба за посади,а кропітка робота на результат для відстоювання інтересів громадян Рівненщини.

       Кожному з кандидатів, було надано три хвилини на виступ. За цей час кандидати мали описати власне бачення подальшого розвитку Громадської ради при ОДА, чітко зазначити основні напрямки роботи. В цілому, до кожного із претендентів на посаду, у присутніх були претензії. Однак, всі зійшлися на тому, що очолити Громадську раду має молода та перспективна людина. Загалом, участь у виборах взяло  близько 40 осіб.

    У результаті рейтингового голосування бюлетнями, більшість членів громадської ради, зокрема голова ГО "Громадянський поступ" І.М.Пюрко, віддали свої голоси за Віталія Леська. 

     Новообраним головою ГР при Рівненській Облдержадміністрації став Віталій Лесько. Він є приватним підприємцем, президентом ГО "Клуб Ротарі", та власником студії "Лесько-дизайн". До того ж він веде активну волонтерську діяльність- опікується чотирма дитячими закладами в області, та допомагає всім необхідним на Сході. Своїм першочерговим завданням Віталій Лесько назвав налагодження конструктивної роботи Громадської Ради, чіткий план дій та активна робота зі зверненнями громадян.

    Вибори голови Громадської ради відбулися у зв'язку з тим, що попередній голова Громадської ради при Рівненській ОДА Юрій Ходаковський, написав заяву на виключення його з Громадської Ради за власним бажанням.

 

 

 

Joomla 2.5