Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Участь представників ГО "Громадянський поступ" у презентації книг Любові Ярмолюк «Синівський храм Іоана Богослова. 420 років» та «Корецький Свято-Миколаївський собор. Історія, відродження, парафіяльна діяльність». м. Рівне, 3.03.2016 р.

Друк
Дата публікації Перегляди: 390

     3 березня 2016 року о 15 год. у відділі мистецтв Рівненської обласної наукової бібліотеки відбулась презентація книг Любові Ярмолюк «Синівський храм Іоана Богослова. 420 років» та «Корецький Свято-Миколаївський собор. Історія, відродження, парафіяльна діяльність», яку відвідали представники ГО "Громадянський поступ" Голова ГО І.М. Пюрко , та Т. І. Ярошик. 

      Привітати з такою подією в житті пані Любов Ярмолюк прийшли члени Координаційної громадської ради Рівненської області, Громадської ради при Рівненській ОДА, друзі, колеги по роботі, церковні та громадські діячі м. Рівне, представники інститутів громадянського суспільства та ЗМІ.


     Любов Петрівна Ярмолюк – лікар Рівненської обласної клінічної лікарні, член громадської ради при РОДА, Голова Рівненської міської християнської спілки молоді та сім’ї, поетеса, вишивальниця, прекрасна жінка- гордість нашої області, представляє на суд громадськості книги, що розповідають про історію Миколаївської церкви м. Корця та храм Іоана Богослова у с. Синів.

      На сторінках книги «Корецький Свято-Миколаївський собор. Історія, відродження, парафіяльна діяльність» висвітлюється історія Свято-Миколаївського храму м. Корець, подаються відомості про священиків, діяльність парафіян. Окрім того коротко подано історію міста Корець, розповідається про праведну і благочестиву діяльність Святого Миколая.
     В історії Української Православної Церкви чимало трагічних сторінок, зокрема в книзі описано період гонінь і репресій, яких православні зазнали від комуністичного режиму в СРСР. І лише крах останнього й утвердження Незалежної України призвели до укріплення віри, побудови нових храмів.
Друга книга «Синівський храм Іоана Богослова» задумана як збірник документів і матеріалів, котрі дають максимально можливу інформацію про історію населеного пункту та його найголовнішої святині – храму Іоана Богослова.
      Уперше читачеві пропонуються для ознайомлення унікальні візуальні та текстові джерела, що ілюструють наше багатогранне минуле й події недавнього часу. Окрему увагу у книзі звернуто на знакові постаті духовно-культурного й суспільного життя села Синів. Без них громада, можливо, розвивалася б інакше, мала б інше колективне обличчя. Можливо, ця праця допоможе читачеві зрозуміти особливості нашої історії крізь призму однієї сільської громади.

 

Joomla 2.5