Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Громадські обговорення щодо загроз, які спричинені рухом великовагового транспорту

Друк
Дата публікації Перегляди: 924

          На адресу ГО «Громадянський поступ» надходили звернення мешканців вул. Басівкутська м. Рівного щодо загрози їхньому життю, здоров’ю  та збереження житлових будинків зі сторони транзитного великовагового транспорту.

      З метою вивчення даної проблеми безпосередньо на місці та знаходження способів  її вирішення, 10 червня 2017 року ГО «Громадянський поступ» спільно з Координаційною громадською радою Рівненської області організували та провели громадське обговорення з представниками місцевої громади та виконавчих органів міської влади.

        У громадських обговореннях прийняв участь Голова Координаційної Ради при Рівненській облдержадміністрації Мітюхін А.В., голова ГО «Громадянський поступ» Пюрко І.М., голова постійно діючої комісії з питань регіонального розвитку, ЖКГ та стану доріг ГО «Громадянський поступ» Шаров І.О., голова громадської організації «Територіальна громада «Басів Кут», депутат Рівненської міської ради Чугуєвець А.О. Місцеву владу представляв начальник Управління патрульної І.О., поліції в місті Рівному Мерчук С.Ю, заступник начальника ЖКГ Лапюк В.М., провідний фахівець транспортного управління Потапчук А.В. В обговоренні активну участь прийняли представники громади вул. Басівкутська: Серпінська Т.А., Максютинський Б.І., Поліщук Ю.А., Онищук О. та настоятель Свято-Троїцького православного храму КП о. Леонід.

       На початку зустрічі Голова Ради ГО «Громадянський поступ» Пюрко І.М. та представники громади повідомили, що по вул. Басівкутській цілодобово рухається, здебільшого перевищуючи дозволену швидкість, великоваговий транспорт 20 т і більше (транзитний та місцевий), незважаючи на те, що рух такого транспорту по цій вулиці заборонений правилами дорожнього руху. Дорожнє полотно дуже чутливе до навантаження, що спричиняє великоваговий транспорт, оскільки район Басового кута знаходиться в низині, підземні води знаходяться на 2-хметровій глибині. Дорога має нерівності та напливи, щороку ремонтується від вибоїн. Від руху великовагового транспорту, особливо вночі, в будинках стоїть нестерпний шум, все вібрує. Від вібрації на будинках з’являються тріщини. Над будинками піднімається пил. Настоятель Свято-Троїцька православного храму КП о. Леонід повідомив, що руйнацій зазнає також приміщення храму.

          Після проведених обговорень було вирішено:

  1. Спільно з членами Координаційної ради з безпеки дорожнього руху м. Рівне відпрацювати локальну схему регулювання дорожнього руху по вул. Басівкутська, де передбачити:

-       засоби примусового обмеження швидкості;

-       світлофорне регулювання;

-       дорожню розмітку;

-       превентивну роботу з власниками приватних підприємств у районі Басового Кута, які використовують великоваговий вантажний транспорт;

-       раціональне застосування дорожніх знаків.

  1. Створити ініціативну групу з метою вирішення даної проблеми у складі:

Чугуєвець А.О. – голова ініціативної групи, депутат Рівненської міської ради;

Пюрко І.М.  -  заступник голови ініціативної групи, голова ГО «Громадянський поступ»;

Серпінська Т.А. – секретар ініціативної групи, представник громади;

Поліщук Ю.А. – представник громади;

Булавська Н.В. – представник громади;

Максютинський Б.І. – представник громади.

  1. Посилити контроль зі сторони патрульної поліції міста за дотриманням правил дорожнього руху по вул. Басівкутській.
  2. Остаточне рішення по даній проблемі прийняти на засіданні Координаційної ради по безпеці дорожнього руху м. Рівне.

      За результатами проведених громадських обговорень, а також згідно письмових та усних пропозицій складено відповідні протоколи. Всі пропозиції, які надійшли до, під час та після проведення громадських слухань будуть направлені для ознайомлення та врахування до виконавчих органів міської влади.

Joomla 2.5