Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Протокол № 5

Друк
Дата публікації Перегляди: 1359

 

Протокол Загальних зборів № 5

ГО «Громадянський поступ»

 

11 липня 2012 року                                                                   м. Рівне

                                                                                                                                 

Голова зборів:      Пюрко Ігор Миколайович.

Секретар зборів:  Шелюк Альона Федорівна.

 

На зборах присутні (3): 

  • Пюрко Ігор Миколайович;
  • Капустинський Федір Миколайович;
  • Миронець Ліда Романівна;
  • Волощук Володимир Володимирович;
  • Лащук Анатолій Петрович;
  • Шелюк Альона Федорівна;
  • Дейнека Юрій Степанович.

 

Порядок денний:

  1. Прийняття нових членів у громадську організацію, розподіл по постійно діючим комісіям.
  2. Обговорення та прийняття резолюції, щодо прийняття Верховною Радою 03.07.2012р. законопроекту № 9073 «Про засади мовної політики».
  3. Різне.

 

По першому питанню:

1. Слухали: Пюрко Ігоря Миколайовича, який довів до присутніх заяву Дейнеги Юрія Степановича та Шелюк Альони Федорівни про розгляд кандидатур щодо вступу в лави ГО «Громадянський поступ».

З інформацією виступив Пюрко І. М. та дав позитивну характеристику Дейнегі Ю. С.

З інформацією виступив Капустинський Ф. М. та дав позитивну характеристику Шелюк А. Ф.

 Ухвалили: Задовольнити заяву Дейгени Юрія Степановича та Шелюк Альони Федорівни та прийняти їх до членів ГО «Громадянський поступ».

 Голосували:   "за" – одноголосно

 

2. Слухали: Пюрко Ігоря Миколайовича, який запропонував розподіл по постіно діючим комісіям нових членів організації.

 Після загального обговорення

 Ухвалили: Закріпити створені діючі  комісії за новими членами організації наступним чином:

Дейнега Юрій Степанович:

Постійно діюча комісія по роботі з ветеранськими організаціями та інвалідами – постійно.

Шелюк Альона Федорівна:

Постійно діюча комісія по роботі зі зверненнями громадян – постійно.

 Голосували:   "за" – одноголосно

 

По другому питанню:

Слухали: інформаційну довідку Шелюк Альони Федорівни, яка довела до присутніх інформацію щодо прийняття Верховною Радою 03.07.2012р. законопроекту №9073 «Про засади мовної політики», а саме:

1). Що передбачає даний проект?

2). Легітимність його статусу.

 Після загального обговорення

 Ухвалили:

1. Не може бути прийнятий законопроект №9073 «Про засади мовної політики», тому що він призведе до знищення в цілому України, як унітарної держави та розколу України на дві частини по р. Дніпро.

2. Позиція: державна мова – українська, розвиток регіональних мов не повинно зменшувати статус та не замінювати єдину державну мову, як атрибута держави УКРАЇНА.

3. Закон «Про засади мовної політики» прийнято спішно за 2 місяці до виборів у Верховну Раду без обговорення фахівцями та проведення громадських слухань, що спричинило масовані заворушення та конфлікти інтересів у державі.

4. Прийняття законопроекту в даній редакції – це один із кроків щодо підкорення України Росією та втратою її незалежності («Інфаркт наступає у людини не зразу, спочатку відбирає мову»).

5. Розвиток мов меншин та російської мови потребує обговорення фахівців, громадських організацій за круглим столом на всеукраїнському рівні, з метою врахування їх інтересів та одночасного розвитку української мови, як державної.

6. На сьогодні є необхідність у прийнятті законодавчого акту для виконання Європейської хартії регіональних мов або меншин з метою підтримки та розвитку культури національних меншин України.

7. Потребує суттєвого корегування шкільна програма, щодо гармонійного розвитку та співіснування української мови як державної та російської мови і мов інших національних меншин. Українська мова та українська культура повинна викладатися певним обов’язковим переліком предметів у російськомовних школах та школах національних меншин.

8. Підійти виважено до статусу регіональних мов, перш за все в питаннях дублювання, друкування, видання в офіційному середовищі з метою недопущення хаосу та непотрібних перекосів.

 

Сформувати робочу групу у кількості 3-х чоловік (керівник – Лащук А. П.; Миронець Л. Р. та Шелюк А. Ф.). З метою підготувати проект резолюції звернення до Президента України, голови Верховної Ради України,
Прем’єр-міністра України, громадських організацій Східного регіону держави по суті даного питання. Термін виконання до 19.07.2012 р.

 Голосували:   "за" – одноголосно

 

По третьому питанню:

Слухали: Капустинського Федіра Миколайовича, який довів інформацію про свою роботу під час засідання Громадської ради при УМВС України в Рівненській області про боротьбу з наркоманією.

Після загального обговорення

Ухвалили: Визнати роботу правоохоронних органів по даному питанню незадовільною, яка сформована лише на виявлення суб’єктів наркобізнесу, а не на його профілактику.

Сформувати робочу групу у кількості двох чоловік (Капустинський Ф. М. та Волощук В. В.). З метою підготувати лист – звернення до Хомка В. Є.,
Волинця М. Я. та відділ освіти, щодо позиції громадської організації по даному питанню. Термін виконання до 18.07.2012 р.

Голосували:   "за" – одноголосно

 

 

Голова Ради            _____________      Пюрко Ігор Миколайович      

 

Секретар Засідання _____________  Шелюк Альона Федорівна

Joomla 2.5