Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Протокол №19

Друк
Дата публікації Перегляди: 1281

Протокол №19
засідання Ради ГО «Громадянський поступ»
08 квітня 2015 р., початок о 17.00 год.

 

Засідання проводять:

Голова Ради Громадської організації «Громадянський поступ» - Пюрко Ігор Миколайович.

Секретар засідання: помічник Голови Ради Громадської організації «Громадянський поступ» - Заруцька Олена Олегівна.

 

Запрошені:

- заступник голови Відокремленого підрозділу «Громадської організації «Всеукраїнська народна колегія людей з обмеженими можливостями «Соціальна солідарність» в Рівненській області Дорошева Алла Миколаївна.

- Голова правління Громадської організації «Філософія серця» Грига Юлія Володимирівна.

 

Присутні: 34 чол.

 

Порядок денний:

  1. Розгляд пропозиції щодо участі в конкурсі проектів громадських ініціатив Західного регіону, оголошеного Міжнародним фондом «Відродження».
  2. Залучення до реалізації проекту Громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації.
  3. Залучення до реалізації проекту Відокремленого підрозділу «Громадської організації «Всеукраїнська народна колегія людей з обмеженими можливостями «Соціальна солідарність».
  4. Залучення до реалізації проекту Громадської організації «Неполітичне громадське об’єднання «Люстраційний комітет в Рівненській області».
  5. Призначення керівника проекту.
  6. Призначення заступника керівника проекту.
  7. Призначення бухгалтера проекту.
  8. Призначення секретаря проекту.
  9. Призначення консультантів проекту.

По першому питанню порядку денного:

Слухали: Голову Ради Пюрко Ігоря Миколайовича,який запропонував прийняти участь ГО «Громадянський поступ» в конкурсі проектів громадських ініціатив Західного регіону, оголошеного Міжнародним фондом «Відродження».

Прийнято рішення: «за» - одноголосно.

 

По другому питанню порядку денного:

Слухали: Голову Ради ГО «Громадянський поступ» Пюрко Ігоря Миколайовича,який запропонував залучити до участі в проекті громадських ініціатив Західного регіону Громадську ради при Рівненській обласній державній адміністрації.

Прийнято рішення: «за» - одноголосно.

 

По третьому питанню порядку денного:

Слухали: Голову Ради ГО «Громадянський поступ» Пюрко Ігоря Миколайовича,який запропонував залучити до участі в проекті громадських ініціатив Західного регіону Відокремлений підрозділ «Громадської організації «Всеукраїнська народна колегія людей з обмеженими можливостями «Соціальна солідарність», та підписати з останньою організацією Меморандум про партнерство та співпрацю. Підготовку проекту Меморандуму про партнерство та співпрацю покласти на помічника голови Ради ГО «Громадянський поступ» Заруцьку Олену Олегівну.

Прийнято рішення: «за» - одноголосно.

 

По четвертому питанню порядку денного:

Слухали: Голову Ради ГО «Громадянський поступ» Пюрко Ігоря Миколайовича,який запропонував залучити до участі в проекті громадських ініціатив Західного регіону Громадську організацію «Неполітичне громадське об’єднання «Люстраційний комітет в Рівненській області», та підписати з останньою організацією Меморандум про партнерство та співпрацю. Підготовку проекту Меморандуму про партнерство та співпрацю покласти на помічника голови Ради ГО «Громадянський поступ» Заруцьку Олену Олегівну.

Прийнято рішення: «за» - одноголосно.

 

По п’ятому питанню порядку денного:

Слухали: помічника Голови Ради Громадської організації «Громадянський поступ» Заруцьку Олену Олегівну, яка виступила з пропозицією призначити керівником проекту Голову Ради  ГО «Громадянський поступ» Пюрко Ігоря Миколайовича.

Прийнято рішення: «за» - одноголосно.

 

По шостому питанню порядку денного:

Слухали: Голову Ради ГО «Громадянський поступ» Пюрко Ігоря Миколайовича, який виступив з пропозицією призначити заступником керівника проекту Дорошеву Аллу Миколаївну, заступника голови ГО «Всеукраїнська народна колегія людей з обмеженими можливостями «Соціальна солідарність» в Рівненській області».

Прийнято рішення: «за» - одноголосно.

 

По сьомому питанню порядку денного:

Слухали: Голову Ради ГО "Громадянський поступ" Пюрко Ігоря Миколайовича, який виступив з пропозицією призначити бухгалтером проекту на громадських засадах Миронець Лідію Романівну, Голову постійної комісії з питань економіки та фінансів ГО "Громадянський поступ".

Прийнято рішення: "за" - одноголосно.

 

По восьмому питанню порядку денного:

Слухали: Голову Ради ГО «Громадянський поступ» Пюрко Ігоря Миколайовича, який виступив з пропозицією призначити секретарями проекту на громадських засадах наступних представників:

- помічника голови  ГО «Громадянський поступ», члена постійної  комісії з питань економіки та фінансів ГО «Громадянський поступ» Заруцьку Олену Олегівну;

- члена постійної комісії з питань економіки та фінансів ГО «Громадянський поступ» Васильченко Юлію Вікторівну.

Прийнято рішення: «за» - одноголосно.

 

По дев'ятому питанню порядку денного:

Слухали: Дорошеву Аллу Миколаївну, заступника голови ГО «Всеукраїнська народна колегія людей з обмеженими можливостями «Соціальна солідарність» в Рівненській області, яка виступила з пропозицією призначити консультантом проекту Голову правління Громадської організації «Філософія серця» Григу Юлію Володимирівну.

Прийнято рішення: «за» - одноголосно.

 

 

 

Голова Ради

ГО «Громадянський поступ»                                           І.М. Пюрко

 

Помічник Голови Ради

ГО «Громадянський поступ»                                       О.О. Заруцька

 

 

 

Joomla 2.5