Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Змістовний звіт діяльності за 2015 рік

Друк
Дата публікації Перегляди: 630

Змістовний звіт діяльності

ГО "Громадянський поступ" за 2015 рік

 

№ 
п/п

 

Основні заходи діяльності

Дата проведення

Реалізація заходу

1

Комісією по взаємодії з правоохоронними органами силовими структурами та оборонної роботи  ГО «Громадянський поступ», проведено ґрунтовний аналіз стану реформування МВС України. Виявлено ряд негативних тенденцій, на які вказано керівництву  Адміністрації Президента України. Спільно з профільним  Комітетом Громадської Ради при РОДА (Сойко В.Г.) проведено ряд зустрічей з вищим керівництвом МВС України та області, постійно, 2015 р.

 Січень 2015 р

 

Детальніше

 

2

Комісією по взаємодії з  органами державної влади та місцевого самоврядування ГО «Громадянський поступ», спільно з Координаційною громадською радою Рівненської області, проведено аналітичне дослідження стану громадського суспільства України на початок 2015 року. Результати дослідження та конкретні пропозиції, надіслані керівництву держави та Рівненської обасті.

 Січень 2015 р

Детальніше

3

Комісією по взаємодії з  органами державної влади та місцевого самоврядування , комісією з волонтерства та благодійності, спільно з волонтерами Рівненщини «Громадянський поступ», організовано і проведено збір харчів та ліків для 24 штурмового батальйону «Айдар», які доставлено в розташування  батальйону.

Також зібрано, та відправлено 12 палет одежі, продуктів для дитячого будинку м.Старобільськ, Луганської обл.

Січень 2015 р.

Детальніше

4

ГО «Громадянський поступ» разом з багатьма Громадськими організаціями Рівненщини, стала ініціатором проведення об’єднаної конференції громадських організацій Рівненської області.

На порядку денному розглянуто питання формування кадрового резерву від громадськості для призначення у виконавчі органи влади області, питання безпідставного звільнення начальника УМВС України у Рівненській області, питання безпідставного звільнення начальника УМВС України у Рівненській області, полковника міліціїї Щирука Миколи Олександровича, та питання об'єднання зусиль громадських організацій області по боротьбі з корупцією та незаконному видобутку бурштину.

Лютий 2015 р.

Детальніше 

5

Комісією з моніторингу  громадської думки та зверненнями громадян, розглянуто звернення голови Глинської сільської ради Здолбунівського району Ольховець П.Л., щодо неефктивного  формування керівництвом району місцевих територіальних громад, зокрема Богдашівської об'єднаної громади.

Представниками ГО «Громадянський поступ» проведено ряд зустрічей з керівництвом офісу реформ у Рівненській області, участь у нарадах голови Здолбунівської РДА та районної ради, та надано свої рекомендації по даному питанню.

Травень 2015 р.

Детальніше

6

 Комісія по освіті та науки ГО «Громадянський поступ» спільно з Рівненською обласною організацією партії "Удар" урганізували та  провели годину поезії в МПК "Текстильник" присвячену воїнам АТО, та прийняли участь у благодійному концерті присвяченому воїнам 128 окремої гірсько-піхотної бригади ОК "Північ".

09.06.2015 р.

Звернення

 (перегляд...)

7

Комісія з питань економіки та фінансів ГО «Громадянський поступ»  провела моніторинг проекту Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Рівненській області на 2015-2017 роки.

Зауваження та пропозиції комісії були письмово оформлені та подані директору Департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА та враховані у послідуючому.

Червень 2015 р.

Детальніше

8

Комісія з питань економіки та фінансів ГО «Громадянський поступ» прийняла активну участь  в роботі профільного комітету Громадської ради при РОДА, щодо вирішення проблем місцевих підприємців, з поданням конкретних пропозицій керівництву держави, які були частуово враховані.

Червень 2015 р.

Детальніше

9

Комісія по охороні здоров'я ГО «Громадянський поступ» спільно з профільними комітетами Громадської ради при РОДА організували проведення  круглого столу з керівництвом КЗ "Рівненська обласна клінічна лікарня" І. Зима, КЗ "Обласний перинтальний центр " В. Єнікеєвою, Рівненським обласним онкологічним диспансером Г. Максим'яком , щодо питань реального стану бюджету фінасування даних закладів охорони здоров'я, та вартості послуг, за які мають доплачувати мешканці міста та області.

Метю заходу являється висвітлення даної проблеми для широкого кола громадськості з послідуючим формуванням прозорості та відкритості у діяльності різних благодійних заходів  в медичних закладах та збору коштів за надані послуги.

травень 2015 р.

Детальніше 

 

10

 Комісія по охороні здоров'я ГО «Громадянський поступ» спільно з  представниками Громадської  ради при РОДА та Рівненської обласної організації партії "Удар" Віталія Кличка у міжнародний день захисту дітей, відвідали дітей відділення гомодіалізу Рівненської обласної лікарні, та провели обговорення проблемних питань з головним лікарем обласної дитячої лікарні В. Бойко .

Червень 2016

 

 

  

11

Представники ГО «Громадянський поступ»  за ініціативи  керівництва консультативної місії Європейського союзу в Україні провели робочу нараду з представником місії у Рівненській області. В ході зустрічі проведено обговоренню проблемних питань, реформування системи влади України , та надано конкретні пропозиції представникам консультативної місії Європейського союзу.

вересень 2015

Детальніше

12

Голова ради ГО «Громадянський поступ»  І. Пюрко прийняв участь у роботі Антикорупційного форуму у м. Київ, на якому були представники  з різних районів України, в кількості 6200 чоловік, де було прийнято рішення про створення широкої коаліції громадських організацій та політичних партій у боротьбі з корупцією на наступних засадах:

1. Відкласти особисті амбіції, кардинально змінити суспільний договір та прийняти нові правила гри.

2. Визнати єдність українського народу у побудові держави, яка буде сервісом для народу

3. Прийняти принцип особистої відповідальності кожного громадянина у взаємовідносинах з владою- не давати хабарі.

Голова ГО «Громадянський поступ» І. Пюрко прийняв участь та подав пропозиції при обговоренні наступних тем по використанню корупції в ході реформи:

- суддів та правоохоронних органів

- державних публічних закупівель та аукціонів

- державної служби

- податків та митниці

управління державними підприємствами

- соціальної сфери

- державних фінансів та бюджету

-суспільно- політичної структури України

грудень 2015

Детальніше

фото

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joomla 2.5