Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Звіт діяльності за 2016 р.

Друк
Дата публікації Перегляди: 586

Звіт Заступника Голови ГРромадської ради при РОДА - Голови Ради ГО "Громадянський поступ" І. Пюрко за 2015-2016 рр. 

(Перегляд)

 

Змістовний звіт про діяльність у 2016 році

Громадської організації «Громадянський поступ»

1. В січні 2016 рокукомісією з питань економіки та фінансівГО «Громадянський поступ» по результатам круглого столу з керівництвом Головного управління податкової інспекції у Рівненській області стосовно реалізації податкової реформи в Україні – відпрацьовано та направлено  у міністерство фінансів обриси  Концепції  реформи податкової системи України.

2. В лютому 2016 рокукомісією з питань економіки та фінансів ГО «Громадянський поступ» проведено вивчення ефективності використання бюджетних коштів, стану реалізації цільових Програм  у 2015 році Рівненською обласною державною адміністрацією.

По результатам моніторингу проведено заслуховування річних звітів  ефективності використання бюджетних коштів за 2015 рік головними розпорядниками коштів  Громадською радою при Рівненській обласній державній адміністрації:

- Департамент фінансів;

- Департаменту економічного розвитку і торгівлі;

- Департаменту агропромислового розвитку;

- Департамент екології та природних ресурсів;

- Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності;

- Департамент з питань будівництва і архітектури;

- Департамент соціального захисту населення;

- Управління охорони здоров’я;

- Управління освіти і науки;

- Управління культури і туризму;

- Управління у справах молоді та спорту.

3. Комісією з санітарно-епідеміологічних питань, екології, природних та земельних ресурсівГО «Громадянський поступ»  спільно з громадськістю області проведено поглиблений моніторинг руйнування природного середовища північних районів Рівненщини в ході «бандитського» промислу бурштину .

По результатам  моніторингу визначено загальну суму щорічного тіньового промислу бурштину у Рівненській  області (близько 75 млрд.грн.)

Результати моніторингу голова  ГО «Громадянський поступ» доповів на засіданні Громадської ради при РОДА.

Пропозиції були повністю підтримані та направлено звернення до керівництва РНБО України  та РОДА про вжиття невідкладних заходів.

 4. Комісія з питань взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядуванняГО  «Громадянський поступ»в березні – квітні 2016 року спільно з керівництвом рівненської міської ради та громадськістю  селища Молодіжне вивчили болючі питання перейменування вулиць. В результаті підготовлено компромісне рішення для усіх сторін. Одночасно громад кість підняла ряд проблемних питань стосовно вивозу сміття, які було розв’язано.

5. Комісією з питань регіонального розвитку ЖКГ та стану автомобільних доріг  ГО «Громадянський поступ»у травні 2016 року вивчено основні положення технічної специфікації комплексної схеми організації дорожнього руху м. Рівне. По результатам подано конкретні  пропозиції Голові тендерного комітету Управління ЖКГ виконавчого комітету Рівненської міської ради по деталізації опису роботи з переможцем тендерних торгів від 06.05.2016 р.

 6. Комісія з питань міжнародних зв’язків, євроінтеграції та зв’язків ЗМІГО «Громадянський поступ»у травні 2016 р. надала допомогу  в інформаційно-правовому супроводі запиту представникам середнього бізнесу стосовно намірів будівництва спільного переробного підприємства у республіці Таджикистан через посла Республіки Таджикистан в Україні.

7. Комісія з питань регіонального розвитку ЖКГ та стану автомобільних дорігГО «Громадянський поступ»в  червні 2016 р. провела аналіз використання коштів на утримання автомагістралі Чоп-Київ на ділянці Рівне-Корець. Спільно з керівництвом Служби автодоріг Рівненської області  та представниками  Громадської ради при РОДА визначено основні пріоритети  на приведення даної ділянки в належний стан. Сплановані роботи виконані в  задовільній якості.

8. Комісія з питань волонтерства ГО «Громадянський поступ» в червні - липні 2016 р. координувала допомогу підрозділам АТО, а саме 24 штурмовому батальйону «Айдар».

Вирішено питання забезпечення 1 од. БМП моторним маслом та 500 шт. залізних скоб для укріплення фортифікаційних споруд.

Також для наших земляків, що проходять службу  у Силах спеціальних операцій виготовлено та передано 10 РПС ( розвантажувальний пояс).

9. Комісією по взаємодії з правоохоронними органами, силовими структурами та оборонної роботиГО «Громадянський поступ» на протязі 2012-2016 р.р. проведена цільова робота  по відновленню боєздатності Збройних сил України. Одним із результатів, якої  стало створення комісії Міністерства Оборони України по вивченню питання відновлення розформованого при  Януковичу 2011-2012 р.р. 59 зенітно-ракетного полку у м. Володимирі - Волинському.

Результатом роботи комісії стало створення на базі розформованої частини нового полку, одним із бойових завдань якого, являється  прикриття Рівненської АЕС.

Також даною комісією керівництву Збройних сил України подано пропозиції на поліпшення навчання та підготовки офіцерів запасу, відповідно з 1 жовтня 2016р. відновлена та розпочала навчання кафедра підготовки офіцерів запасу у Волинському національному-технічному університеті по трьом військовим спеціальностям:

- Артилерія;

- Танкісти;

- Психологія.   

10. Комісією по взаємодії з  органами державної влади та місцевого самоврядування  ГО «Громадянський поступ»у жовтні 2016 р. проведено ряд зустрічей з залученням депутата міської ради та представника міськвиконкому міста з мешканцями будинків 7,9 по вул. Й. Драганчука , буд.7,9 по вул. Студентській, буд.8 по вул. Польовій , щодо роз’яснень питань законодавства України по створенню ОСББ та перспективи управління багатоквартирними будинками після розформування місцевого ЖЕК.

11. Комісією з питань економіки та фінансів  ГО « Громадянський поступ» проведено аналіз ціноутворення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення.

Голова ГО «громадянський поступ» відповідно прийняв безпосередню   участь у роботі круглого столу по даній тематиці організованого в жовтні 2016 р. Координаційною громадською радою Рівненської області та Національним університетом водного господарства та природокористування.

Та відповідно у листопаді  - в роботі круглого столу на тему «Калькулювання собівартості послуг та реформування обліку водогосподарських організацій Рівненської області».

12.   Комісією по охороні   здоров’я ГО «Громадянський поступ» підготовлено   поглиблений аналіз діяльності Рівненського обласного онкодиспансеру та Рівненської обласної клінічної лікарні.

Відповідно за клопотанням ГО «Громадянський поступ» рішенням Громадської ради при РОДА проведено громадський моніторинг діяльності даних закладів охорони здоров’я області.

За результатами опрацьовано конкретні пропозиції голові Рівненської ОДА на покращення діяльності даних закладів охорони здоров’я.   

 

 

Joomla 2.5