Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Архів публікацій (статті)

Друк
Дата публікації Перегляди: 1666

 

Публічний форум
"Конституційний процес в Україні:
відкритий діалог з громадянами"

20 січня 2020 року члени ГО «Громадянський поступ» прийняли участь в дискусії про конституційний процес в Україні та зміни до нього на публічному форумі «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами».(Детальніше)

 

ХОЧЕМО ЖИТИ ТА ДИХАТИ ВІЛЬНО!

 13 січня 2020 року члени ГО «Громадянський поступ» прийняли участь у пікетуванні Рівненської ОДА на яке прийшли противники будівництва у Городку заводу з переробки деревини «Kronospan». (Детальніше) 

 

Науково-практична конференція: 

"Інформаційно-освітні програми щодо поводження із твердими побутовими відходами, електронним та електричним обладнанням (досвід країн ЄС)"

(докладніше)

 

У Рівному відбулася науково-практична конференція

"Чисте довкілля - здорове життя: важивість сортування відходів, як запорука екологічної безпеки"

 Конференція проходила в рамках проекту "Стратегії розвитку Рівного до 2030" у креативному просторі "Майстерня міста Рівне" 2 жовтня 2019 року. Тема сміття та важливості його сортування в місті Рівне згуртувала бізнес, владу, науковців, громадські організації, студентів та небайдужих рівнян. До обговорення долучилися: заступник міського голови Віталій Герман, начальник управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергій Гемберг, регіональна координаторка ВІ "Активна Громада" Наталія Малиновська, голова ради ГО "Громадянський поступ" Ігор Пюрко, генеральний директор "Волинь-Цемент" філії ПрАТ "Дікергофф Цемент Україна" Ігор Давидюк, науковці з національного університету водного господарства та природокористування, представники ТРЦ "Злата Плаза", представники компанії MVCOM та інші.                 

 Головною метою заходу стало висвітлення проблеми поводження з побутовим сміттям міста Рівне та розгляд можливості впровадження принципів світової концепції "Нуль відходів". Мінімізація сміття, роздільний збір та управління відходами, запуск проектів для компостування харчових відходів та відновної біомаси (зеленої органіки), мінімізація вивезення всіх відходів на сміттєвий полігон в селі Бармаки та закриття його до 2025 року. Такі важливі події - це перші кроки, щоб зробити наше місто чистим, а рівнян відповідальними споживачами.

 

Проблема переробки та утилізації

побутових відходів і сміття в Україні постала загальнонаціональною. 

   Пострадянська Україна (в першу чергу керівництво держави усіх років незалежності) не спромоглася виробити та реалізувати стратегію, щодо очищення від сміття та побутових відходів наших територій.

В результаті наше покоління в Україні живе у смітниках, які розростаються з кожних днем і несуть пряму загрозу життю та здоров’ю українській нації. Проблема сміттєзвалищ великих міст за часів Порошенка навіть перейшла у політичну площину (Львівське сміттєзвалище).

 На сьогодні керівництву держави необхідно якнайшвидше вивчити європейський досвід вирішення даної проблеми та запустити механізми його реалізації.

 На нашу думку заслуговує на увагу швейцарський досвід, а саме: (Детальніше)

 

Президент В.Зеленський - останній шанс

відновлення України.

 (21.04.2019 р.)

   21 квітня 2019р. український народ, переважною більшістю голосів (72,7%), обрав нового Президента України – Володимира Зеленського. Вибір зроблено не простий, але український народ сказав «до  побачення» Петру Порошенку. Не можна в країні, яка знесилена війною з потужною ядерною державою, яка кожен день втрачає  своїх кращих синів та дочок – займатися системним грабуванням - грабуванням, яке вимірюється сотнями мільярдів гривень, грабуванням, яке призвело до зубожіння всього українського народу, народу якого Петро Порошенко годував брехливими обіцянками та пафосними промовами. (Детальніше)

 

27 лютого 2019 року запрошення Євгенії Якимчук - 
матері загиблого під час АТО

(27.02.2019 р.)

      27 лютого 2019 року на запрошення Євгенії Якимчук - матері загиблого під час АТО військовослужбовця 8 окремого полку спеціального призначення Тараса Якимчука , громадські організації Координаційної громадської ради Рівненської області, спільно з місцевою владою в смт. (Детальніше)

 

 Проведення відкритої першості по боротьбі дзюдо 
м. Рівне (16.02.2019 р.)

      16 лютого 2019 р. проведено відкриту першість м. Рівне з боротьби дзюдо серед школярів, у якому взяли участь 267 юних дзюдоїстів Хмельниччини, Волині, Житомирщини та м. Рівне.

     Даний турнір присвячений 30-ї річниці завершення Афганської війни (1979-1989р) в ході, якої загинуло 3087 українських військових. Велику допомогу в проведені турніру надала Рівненська міська організація української спілки ветеранів Афганістану під керівництвом Зініча Сергія Васильовича. (Детальніше)

Громадські обговорення представників громади вул. Басівкутської м.Рівне та представників місцевої влади щодо загроз, які спричиняє рух великовагового транспорту

 На адресу ГО «Громадянський поступ» надходили звернення мешканців вул. Басівкутська м. Рівного щодо загрози їхньому життю, здоров’ю  та збереження житлових будинків зі сторони транзитного великовагового транспорту. (Детальніше...) 


      Спільна нарада по безпеці доріг

20.03.2017 року відбулася спільна нарада членів ГР при РОДА, на якій виступив Голова Ради ГО "Громадянський поступ" Пюрко І.М. (Детальніше...)

 

Звіт Заступника Голови Громадської Ради при РОДА - Голови Ради ГО "Громадянський поступ" І. Пюрко 2015-2016 рр. (Перегляд)

 

Українські перспективи Рівненщини

Представники Громадської організації «Громадянський поступ» І.Пюрко та О.Раджабов прийняли участь у роботі круглого столу в НУВГП на тему «Аналітичні дослідження та їх інтерпретація в стратегіях розвитку економічних субʼєктів». (Детальніше) (Фотогалерея)

 

Формування інститутів громадянського суспільства Рівненщини

В кінці лютого 2017 року відбулися установчі збори Громадської Ради при Рівненській обласній державній адміністрації .

До складу якої від Громадської організації «Громадянський  поступ» делегований Голова Ради  -  Ігор Пюрко. (Детальніше...)

 

Позиція ГО «Громадянський поступ» стосовно силового розгону мирної блокади «торгівлі на крові» з окупованими територіями України. (Перегляд)

 

В рамках Меморандуму про співпрацю з Рівненським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляємо про спрощення подачі документів для реєстрації громадських об'єднань із середини липня. (Детальніше...)

 

5 травня 2016  представники ГО  «Громадянський поступ» взяли участь в урочистостях з нагоди 75-ї річниці від дня  створення оперативного командування "Захід" (13 армійський корпус)

(Детальніше...)

23 - 24.04. 2016  з делегацією козацтва Рівненської Січі  війська  Запорізького, представники   громадської  організації  «Громадянський поступ»,  прийняли участь у вшануванні героїв Холодного Яру (визвольна війна українців проти московської  навали 1918- 1922 р.р.).

(Детальніше....)

 

Оголошується конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги

(Інформація від партнерів ГО "Громадянський поступ") 

Із 1 липня 2016 року у Здолбунівському, Гощанському, Острозькому, Костопільському та Корецькому районах Рівненської області розпочнуть свою роботу Бюро правової допомоги, які надаватимуть безоплатну первинну правову допомогу (юридичні роз’яснення і консультації) та забезпечуватимуть доступ до вторинної (надання адвоката за рахунок держави для соціально незахищених верств населення). Окрім того, у Бюро можна буде скористатися онлайн-послугами Міністерства юстиції та отримати будь-яку довідку, подати заяву тощо. (Детальніше....)

   

Сутність  реформи Уряду по якісному утриманню автомобільних доріг

    

Ігор Пюрко - Голова Ради
громадської організації "Громадянський поступ"

Сподівання простих людей на якісні зміни в усіх сферах суспільного життя не знаходять реалізації. Так, нещодавно, провівши громадський моніторинг стану реформування системи утримання автомобільних доріг України та зокрема Рівненської області зроблені невтішні висновки. (Детальніше...)

  

 Щиро вітаємо наших колег та партнерів УНА-УНСО з 25-річчям  створення Української Націоналістичної Самооборони!

25 років тому, 19 серпня, у свято Другого Спаса, коли в Москві до влади прийшли путчисти, для боротьби з ДКНС,  Українською Міжпартійною Асамблеєю було створено загони самооборони – УНСО. За ці роки словом і справою Ви довели відданість Україні та її народу. Цей день є святом української сили духу , мужності та слави. Бажаємо Вам та Вашим родинам миру, злагоди та міцного здоров’я, а нашій рідній Україні – процвітання!

Рада ГО «Громадянський поступ»

 

 

Активісти дивуються, як ремонтують дорогу в Здолбунові (ВІДЕО)

16.04.2016 00:00 

Гроші пішли за водою. Громадські активісти обурюються тим, як у Здолбунові ремонтують дорогу. Стічну трубу закопали у землю і присипали її піском, який за ніч .....

 

 Стан  доріг – жахливий! 

 Представники  ГО «Громадянський поступ» з 29.03.16  по 31.03.16р.,  провели  громадський моніторинг  стану  утримання  автодороги  Київ – Чоп, на  ділянці Корецького  району  Рівненської  області. (Детальніше...)

 

Громадський моніторинг ефективності використання бюджетних коштів Рівненської області у 2015 році.

Див. детальніше:  

Пояснювальна записка до звіту про виконання обласного бюджету Рівненської області за  2015 рік.

Перелік регіональних галузевих програм по обласному бюджету станом на 01 січня 2016 року.  

Аналіз виконання доходів загального фонду обласного бюджету Рівненської області за 2015 рік.

 

Оголошення

 

   10.03.2016 р.  на виконання Програми «Партнерство- відкритий уряд»,  з метою забезпечення прозорості та відкритості бюджетних витрат, відбудеться громадський моніторинг ефективності використання бюджетних коштів, стану реалізації бюджетних Програм 2015 року, головними  розпорядниками коштів Рівненської обласної адміністрації. (Детальніше...)

                                                             Шановні  Жінки ! 

       Щиро    та   сердечно    вітаю  Вас зі святом  8 березня! 

     Від усієї душі бажаю Вам величезного жіночого щастя, любові і добра! 

    Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! 

   Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків,  прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемога на вашу честь розквітають квіти і звучить музика! 

    Нехай у ваших домівках завжди панують мир, злагода,  добробут та  Кохання. 

  З повагою,  Голова Ради ГО "Громадянський поступ"    І. Пюрко

 

  

  Участь представників ГО "Громадянський поступ" у форумі "Український Рух за очищення влади" м. Рівне 27.02.2016 р.

      27 лютого мешканці міста Рівне та представники ГО "Громадянський поступ" зустрічали Екс-президента Грузії - голову Одеської ОДА Михайла Саакашвілі та його команду , які презентували антикорупційний форум "Український Рух за очищення влади".(Детальніше)  

Засідання Громадської ради при РОДА, 23.02.2016 р.

 

23.02.2016 року об 11 годині  представники Громадської організації "Громадянський поступ" І.М. Пюрко та Т.І. Ярошик прийняли участь у засіданні ГР при РОДА. (Детальніше...)

 

«Примушення України до реформ» - програма виходу з громадсько-політичної та економічної кризи

        

Ігор Пюрко - Голова Ради
громадської організації "Громадянський поступ"

Для виходу України з громадсько-політичної та економічної кризи з метою створення Східно-Європейського безпекового поясу стабільності пропонується прийняти та ввести в дію Європейську програму – «Примушення України до реформ». (Детальніше...)

 

Шановні колеги!

В рамках співпраці з Громадським люстраційним комітетом подаємо дайджест люстрації #18 Як пройшов рік з моменту ухвалення люстраційного закону (детальніше...)

  

Згідно рішення Ради ГО "Громадянський поступ", постійно діюча комісія з моніторингу громадської думки та зверненнями громадян ГО "Громадянський поступ" провела дослідження громадсько-політичних настроїв рівнян з 20.07.2015 р. по 22.07.2015 р.

Результати (детальніше...)

  

Шановні колеги!

В рамках співпраці з Громадським люстраційним комітетом подаємо дайджест люстрації # 16 Увага, небезпека! Янукович повертається. (детальніше...). 

 

Шановні колеги!

В рамках співпраці з Громадським люстраційним комітетом подаємо дайджест люстрації (детальніше...). 

 

Шановні колеги!

Відповідно до меморандуму про співпрацю з Громадською радою при ОДА ГО "Громадянський поступ" в рамках проведення заходів "Партнерство - відкритий уряд" ініціював зустріч з першим заступником голови Рівненської ОДА Ю. Приварським. (детальніше...)

 

 Шановні колеги!

 Надаємо інформацію щодо реалізації ініціативи громадян Рівненської області на моніторинг фінансової доступності отримання медичної допомоги у медичних закладах області (детальніше...)

 

Мінародний День захисту дітей в обласному відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні 

01.06.2015 р.
(детальніше...)

 

Створення територіальних громад 

Створення самодостатніх територіальних громад – надзвичайно відповідальний етап цементування Української державності.  (детальніше...) 

 

 Звіт про діяльність  
ГО «Громадянський поступ»  
за лютий-березень 2015 р. 

(перегляд...)

 

Змістовний звіт діяльності 
ГО «Громадянський поступ» 
за 2014 р.

   (перегляд...) 

 

Непрофесійні дії головного банкіра України В.Гонтаревої - головна причина кризи національної валюти

 

      

Ігор Пюрко - Голова Ради

громадської організації "Громадянський поступ"

Навчанню В. Гонтаревої на посаді Голови Національного банку України необхідно поставити рішучу крапку. Такого висновку дійшли члени політради Рівненської обласної організації партії «УДАР» на черговому засіданні  (детальніше...)

 

Криза українського суспільства,  перспективи подолання

      Провівши аналітичне дослідження стану громадянського суспільства України та країн зарубіжжя за останні 15 років, можна констатувати наступне:

  • громадянській соціум усіх країн динамічно розвивається у сторону інформованості стосовно соціально-побутових умов проживання, забезпечення прав і свобод громадян (еталоном при цьому виступають країни Європейського союзу та США). (детальніше)

 

Заява
Президенту України - Верховному Головнокомандувачу
Збройними Силами України
п. Порошенко П.О.

Детальніше: - Заява...

                    - Додаток 1...

                    - Додаток 2... 

 

Забезпечення Збройних Сил України

  У відповідь на Інформаційний запит Координаційної Громадської ради Рівненської області № 43 від 08.08.2014 р. Міністерством Оборони України надано відповідь (перегляд)....

  

АКЦІЯ НА ПІДТРИМКУ УЧАСНИКІВ АТО

 4 вересня 2014 року представниками громадськості Рівненщини проведена акція по збору матеріальної допомоги учасникам АТО.

детальніше...

 

  Кожний корупціонер є потенційним зрадником та

 агентом ФСБ РФ 

 або сепаратисти йдуть!!!

 Вище не є закликом, ні будь-яким заполітизованим лозунгом, а є абсолютним фактом, котрий не потребує, як аксіома доказів! детальніше...

 

Пропонуємо долучитися до обговорення КОНЦЕПЦІЇ РЕФОРМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ПРОЕКТУ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ (щодо децентралізації влади).

Рада громадської організації "Громадянський поступ"

детальніше...

 

 ПАМ'ЯТКА СОЛДАТУ В БОЮ

(видається за сприяння ГО «Громадянський поступ»)

 Київ – 2014

 детальніше...

 

 Максим Коробейніков: "Чому нас майданить?"

  

 Максим Коробейніков - заступник голови постійно діючої комісії

з питань економіки і фінансів громадської організації "Громадянський поступ"

За тиждень до підписання довгоочікуваної угоди з Євросоюзом у Вільнюсі, Кабінет Міністрів України після 9 років підготовки до цієї події, несподівано приймає розпорядження про призупинення євроінтеграційних процесів з боку України. В результаті, на саміті ЄС не було підписано ні угоди, ні навіть декларації про такі наміри, а невдоволені цим кроком влади українці, які прагнуть до інтеграції, почали виражати свій протест. Потім його назвали Євромайданом.

детальніше...

 

 

Ігор Пюрко: «Практична реалізація положення ст. 75 Закону України «Про місцеве самоврядування» - позиція Ради громадської організації «Громадянський поступ»

 Ігор Пюрко - Голова Ради 

громадської організації "Громадянський поступ"

Звітування міського голови перед територіальною громадою наглядно висвітлює та демонструє ефективність роботи усіх гілок місцевої виконавчої влади в інтересах кожного громадянина, який делегував їм свої повноваження.

детальніше...

 

 

 Ігор Пюрко: "Що для мене "Свято жовтневої революції"

Ігор Пюрко - Голова Ради

громадської організації "Громадянський поступ"

Дана подія у далекому минулому (пройшло майже 100 років, змінилася ціла епоха розвитку світової спільноти в т. ч. української) на мій погляд була тією "Цунамі", яка переломила погляди та свідомість "сильних цього світу", щодо формування співіснування різних соціальних груп населення, як в окремо взятій країні, так і у всіх країнах світової спільноти. Важливість даної події співставна з відміною рабства у Сполучених Штатах Америки та кріпацтва у царській Росії, як інститутів гноблення людей.

детальніше...

 

 

Олег Раджабов: "Закон є Закон і його треба виконувати"

  

Олег Раджабов - заступник голови Ради

громадської організації "Громадянський поступ"

(економіко-правові питання) 

Закон - це один із видів відомих нам правил. Одна з  ознак закону — його вища юридична сила, він «сильніший», аніж інші правила, інші правові акти. Важливо й те, що закон установлює правила, обов'язкові для всіх, хто перебуває на території держави, яка його прийняла. Якщо ж особа порушує закон, її чекає притягнення до юридичної відповідальності.

детальніше...

 

 

Ігор Пюрко: "Кардинальна зміна якості утримання доріг міста Рівне - пропозиції громадськості"

 

 

 

 

 

Ігор Пюрко - Голова Ради

громадської організації "Громадянський поступ"

Стан утримання та експлуатація доріг міста являється однією з найважливіших сфер життєдіяльності громадян міста Рівне. Якісні дороги – це щоденне збереження здоров’я, нервів та спокою громади міста, а також виключення колосальних грошових витрат на ремонт ходової частини усіх видів транспорту в першу чергу громадського у вартість квитка, якого також закладені ці витрати, тобто стан доріг – це суспільний інтерес усіх 250 тис. рівнян.

детальніше...

 

 

Ігор Пюрко: "Докеруються до того, що й підмітатиме Рівне фірма з Тернополя"

Газета "Рівне вечірнє" №64, 29-8-2013 

Ігор Пюрко - Голова Ради

громадської організації "Громадянський поступ"

Ігор Пюрко, голова Ради громадської організації "Громадянський поступ", був одним із претендентів на посаду начальника управління житлово-комунального господарства. У нього навіть є план, як реорганізувати структуру управління. Проте очолити його він відмовився. Ігор Пюрко пояснив "РВ", чому відмовився від посади, і розповів про свій план реорганізації ЖКГ:

детальніше...

 

 

Joomla 2.5