Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Статті

Президент В.Зеленський - останній шанс відновлення України.

Друк
Дата публікації Перегляди: 5117

 

                         Президент В.Зеленський - останній шанс відновлення України.

(21.04.2019р)

 

   21 квітня 2019р. український народ переважною більшістю голосів (72,7%) обрав нового Президента України – Володимира Зеленського. Вибір зроблено не простий, але український народ сказав, «до побачення» Петру Порошенку. Не можна в країні, яка знесилена війною з потужною ядерною державою, яка кожен день втрачає  своїх кращих синів та дочок – займатися системним грабуванням - грабуванням, яке вимірюється сотнями мільярдів гривень, грабуванням, яке призвело до зубожіння всього українського народу, народу якого Петро Порошенко кормив  брехливими обіцянками та пафосними промовами.

Особисто я не маю великих ілюзій щодо президента В.Зеленського -побачимо. Знаю одне, що український народ відразу відчує  і побачить, на який шлях став новообраний президент – шлях, задекларований в його програмі: завершення ери жадібності, розкрадання, бідності чи продовжить шлях Петра Порошенка, - шлях дерибану та мародерства.

Індикатором дій президента В.Зеленського будуть наступні кроки:

-  притягнення до кримінальної відповідальності причетних до грабування;

-  прийняття Закону України «Про незаконне збагачення»;

-  прийняття Закону України «Про вибори на пропорційній основі»;

-   прийняття нового податковою кодексу України;

- Виведення бізнесу з-під тиску та рекету усіх можливих та неможливих державних контролюючих органів.

  На сьогодні, я щиро впевнений в тому, що процвітаючу, могутню Україну може побудувати тільки сам український народ, український бізнес та український політикум. Абсолютно точно підтверджено світовою історією та зокрема історією України факт, що власний дім, власне місто, власну країну розбудовують, або розтягують та знищують ті, хто в ній живе. Ніхто з сусідів чи і з-за океану не буде створювати добробут для нас, робити з нас могутню та успішну країну.

На моє глибоке переконання, в Україні має пройти повне перезавантаження українського політикуму, в перше чергу, через вибори до Верховної Ради.

  Перевагу потрібно надавати новим партіям та новим обличчям.

 

    В Україні в найближчі роки має отримати розвиток власне виробництво практично усіх товарів внутрішнього споживання: від автомобілів до побутової мікрохвильовки. Те виробництво, яке зупинить витік валюти за кордон, те виробництво, яке створить мільйони високооплачуваних робочих місць та поверне додому, у сім`ї,  українських «батраків» зі всього світу.

  Президент В.Зеленський та його оточення,  весь політикум України – усіх від Києва до крайнього села  усіх точок України повинні зрозуміти, що у їхніх руках останній шанс для виживання України та українського народу.

 

 

 

 

 

Joomla 2.5